LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum (2025)
2025
LEGO12 elementów20 kolekcjonerów

LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum (2025)

Zaznaczaj od razu — bez rejestracji
Dotknij „Mam” albo „Szukam” na kartach i od razu zobaczysz swój postęp. Konto założysz później, żeby go zachować.
0/12
71050-1
Miles Morales/Spider-Man
71050-1 Miles Morales/Spider-Man LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-2
Hobie Brown/Spider-Punk
71050-2 Hobie Brown/Spider-Punk LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-3
Miles G. Morales/Prowler
71050-3 Miles G. Morales/Prowler LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-4
Gwen Stacy/Spider Gwen
71050-4 Gwen Stacy/Spider Gwen LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-5
Miguel O’Hara/Spider-Man 2099
71050-5 Miguel O’Hara/Spider-Man 2099 LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-6
Pavitr Prabhakar/Spider-Man India
71050-6 Pavitr Prabhakar/Spider-Man India LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-7
Petra Parker/Cyborg Spider-Woman
71050-7 Petra Parker/Cyborg Spider-Woman LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-8
Charlotte Webber/Sun-Spider
71050-8 Charlotte Webber/Sun-Spider LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-9
Margo Kess/Spider-Byte
71050-9 Margo Kess/Spider-Byte LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-10
Peter B. Parker/Spider-Man i May „Mayday” Parker
71050-10 Peter B. Parker/Spider-Man i May „Mayday” Parker LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-11
Patrick O’Hara/Web-Slinger
71050-11 Patrick O’Hara/Web-Slinger LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025
71050-12
Peter Parker/Werewolf Spider-Man
71050-12 Peter Parker/Werewolf Spider-Man LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum 2025

Kody

Kwadratowy kod Data Matrix na spodzie pudełka. W tabeli jest pierwszych siedem cyfr, które pokaże skaner kodów Data Matrix.

№FigurkaKody
1Miles Morales/Spider-Man65689596615990
2Hobie Brown/Spider-Punk65689646615995
3Miles G. Morales/Prowler65689636615994
4Gwen Stacy/Spider Gwen65689626615993
5Miguel O’Hara/Spider-Man 209965689606615991
6Pavitr Prabhakar/Spider-Man India65689656615996
7Petra Parker/Cyborg Spider-Woman65689686615999
8Charlotte Webber/Sun-Spider65689616615992
9Margo Kess/Spider-Byte65689676615998
10Peter B. Parker/Spider-Man i May „Mayday” Parker65689666615997
11Patrick O’Hara/Web-Slinger65689696616000
12Peter Parker/Werewolf Spider-Man65689706616001

O serii LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum

LEGO Minifigurki Spider-Man: Poprzez multiwersum (71050): wszystkie 12 figurek z filmu – od Milesa Moralesa po Spider-Punka – i kody QR ze spodu pudełek.

LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum (zestaw 71050; po angielsku Across the Spider-Verse) to tematyczna seria 12 minifigurek kolekcjonerskich z animowanego filmu z 2023 roku, każda w osobnym zamkniętym pudełku. Seria ukazała się 1 września 2025 roku (magazyn Blocks, Wikipedia). W katalogu ColleX jest wszystkich 12. W kolejności LEGO, od 71050-1 do 71050-12: Miles Morales/Spider-Man, Hobie Brown/Spider-Punk, Miles G. Morales/Prowler, Gwen Stacy/Spider Gwen, Miguel O’Hara/Spider-Man 2099, Pavitr Prabhakar/Spider-Man India, Petra Parker/Cyborg Spider-Woman, Charlotte Webber/Sun-Spider, Margo Kess/Spider-Byte, Peter B. Parker/Spider-Man i May „Mayday” Parker, Patrick O’Hara/Web-Slinger oraz Peter Parker/Werewolf Spider-Man. W serii są więc dwaj Milesowie Moralesowie z różnych światów i troje Parkerów. W wielu pudełkach jest też towarzysz albo rekwizyt: malutka figurka LYLI przy Spider-Manie 2099, kot w masce i filiżanka herbaty przy Spider-Manie India, źrebię w masce i lasso przy Web-Slingerze, gitara Spider-Punka i płyta winylowa Prowlera (inwentarze BrickOwl, The Brick Fan). Kogo masz w pudełku, sprawdzisz przed otwarciem: na spodzie jest kwadratowy kod Data Matrix, zwykle nazywany kodem QR; po zeskanowaniu pierwsze siedem cyfr wskazuje figurkę – na przykład 6568964 albo 6615995 to Spider-Punk. BrickNav podaje dla 71050 cztery zestawy kodów regionalnych, ale nie pisze, który jest europejski, dlatego przy każdej figurce są dwa kody potwierdzone jednocześnie przez BrickNav i Minifigure Scanner (20.10.2026) – w tabeli „Kody” poniżej.

Inne nazwy:
LEGO Minifigures Spider-Man: Across the Spider-Verse

Powiązane serie

Pytania i odpowiedzi

Pełna lista LEGO Minifigures Spider-Man: Poprzez multiwersum: 12
  1. 71050-1 — Miles Morales/Spider-Man
  2. 71050-2 — Hobie Brown/Spider-Punk
  3. 71050-3 — Miles G. Morales/Prowler
  4. 71050-4 — Gwen Stacy/Spider Gwen
  5. 71050-5 — Miguel O’Hara/Spider-Man 2099
  6. 71050-6 — Pavitr Prabhakar/Spider-Man India
  7. 71050-7 — Petra Parker/Cyborg Spider-Woman
  8. 71050-8 — Charlotte Webber/Sun-Spider
  9. 71050-9 — Margo Kess/Spider-Byte
  10. 71050-10 — Peter B. Parker/Spider-Man i May „Mayday” Parker
  11. 71050-11 — Patrick O’Hara/Web-Slinger
  12. 71050-12 — Peter Parker/Werewolf Spider-Man

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site