LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta (2026)
2026
LEGO12 elementów17 kolekcjonerów

LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta (2026)

Zaznaczaj od razu — bez rejestracji
Dotknij „Mam” albo „Szukam” na kartach i od razu zobaczysz swój postęp. Konto założysz później, żeby go zachować.
0/12
71051-1
Fan w kostiumie pawia
71051-1 Fan w kostiumie pawia LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-2
Fan w kostiumie puszystego kota
71051-2 Fan w kostiumie puszystego kota LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-3
Fan w kostiumie złotej rybki
71051-3 Fan w kostiumie złotej rybki LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-4
Fan w kostiumie małpy
71051-4 Fan w kostiumie małpy LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-5
Fan w kostiumie żaby
71051-5 Fan w kostiumie żaby LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-6
Fan w kostiumie koali
71051-6 Fan w kostiumie koali LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-7
Fan w kostiumie dalmatyńczyka
71051-7 Fan w kostiumie dalmatyńczyka LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-8
Fan w kostiumie krokodyla
71051-8 Fan w kostiumie krokodyla LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-9
Fan w kostiumie delfina
71051-9 Fan w kostiumie delfina LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-10
Fan w kostiumie uroczego króliczka
71051-10 Fan w kostiumie uroczego króliczka LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-11
Fan w kostiumie lwa
71051-11 Fan w kostiumie lwa LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026
71051-12
Fan w kostiumie papugi
71051-12 Fan w kostiumie papugi LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta 2026

Kody

Kwadratowy kod Data Matrix na spodzie pudełka. W tabeli jest pierwszych siedem cyfr, które pokaże skaner kodów Data Matrix.

№FigurkaKody
1Fan w kostiumie pawia65843946584381
2Fan w kostiumie puszystego kota65843956584382
3Fan w kostiumie złotej rybki65843926584379
4Fan w kostiumie małpy65843986584385
5Fan w kostiumie żaby65843906584377
6Fan w kostiumie koali65843966584383
7Fan w kostiumie dalmatyńczyka65843916584378
8Fan w kostiumie krokodyla6584389
9Fan w kostiumie delfina65843976584384
10Fan w kostiumie uroczego króliczka65843936584380
11Fan w kostiumie lwa65843886584375
12Fan w kostiumie papugi65843876584374

O serii LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta

LEGO Minifigurki seria 28 Zwierzęta (71051): wszystkie 12 figurek w kostiumach zwierząt i kody QR ze spodu pudełek.

LEGO Minifigures Seria 28 — Zwierzęta (zestaw 71051) to 12 minifigurek kolekcjonerskich w kostiumach zwierząt, każda w osobnym zamkniętym pudełku. To pierwsza seria minifigurek złożona wyłącznie z kostiumów zwierząt. Trafiła do sklepów 1 stycznia 2026 roku na całym świecie; 18 października 2026 roku na lego.com w Polsce pudełko wciąż kosztowało 16,49 zł. W katalogu ColleX jest 12 minifigurek tej serii. Na polskiej stronie lego.com kostiumy to: papuga, lew, żaba, krokodyl, dalmatyńczyk, złota rybka, uroczy króliczek, paw, puszysty kot, koala, delfin i małpa. Każda figurka ma nowo odlany kostium na głowę. Krokodyl ma nowe koło ratunkowe i gumową kaczuszkę, żaba puszcza bańki mydlane, ogon małpy trzyma banana, a koala na drugiej twarzy nosi opaskę do spania. Wszystkie stoją na limonkowej płytce 3×4. Kody, o które pytają kolekcjonerzy, są na spodzie pudełka: obok kodu kreskowego jest kwadratowy kod Data Matrix, zwykle nazywany kodem QR. Po zeskanowaniu pierwsze siedem cyfr wyniku wskazuje figurkę – na przykład 6584390 albo 6584377 to żaba. Wiersz cyfr pod kwadratem to kod produkcji. Kody różnią się w zależności od regionu lub partii: jedenaście figurek ma po dwa kody zgodne w BrickNav i Minifigure Scanner (sprawdzone 18.10.2026), krokodyl – jeden, 6584389. Dlaczego 6584375 to lew, a 6584376 nie wystarcza jeszcze, by uznać go za kod krokodyla, i ile kompletów powinno być w pudle na 36 sztuk — wyjaśniamy w poradniku do serii 28 Zwierzęta. Wszystkie są w tabeli „Kody” poniżej.

Inne nazwy:
LEGO Minifigures Series 28: Animals

Powiązane serie

Artykuły o tej serii

Pytania i odpowiedzi

Pełna lista LEGO Minifigures Seria 28: Zwierzęta: 12
  1. 71051-1 — Fan w kostiumie pawia
  2. 71051-2 — Fan w kostiumie puszystego kota
  3. 71051-3 — Fan w kostiumie złotej rybki
  4. 71051-4 — Fan w kostiumie małpy
  5. 71051-5 — Fan w kostiumie żaby
  6. 71051-6 — Fan w kostiumie koali
  7. 71051-7 — Fan w kostiumie dalmatyńczyka
  8. 71051-8 — Fan w kostiumie krokodyla
  9. 71051-9 — Fan w kostiumie delfina
  10. 71051-10 — Fan w kostiumie uroczego króliczka
  11. 71051-11 — Fan w kostiumie lwa
  12. 71051-12 — Fan w kostiumie papugi

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site