LEGO Minifigures Dungeons & Dragons (2024)
2024
LEGO12 elementów13 kolekcjonerów

LEGO Minifigures Dungeons & Dragons (2024)

Zaznaczaj od razu — bez rejestracji
Dotknij „Mam” albo „Szukam” na kartach i od razu zobaczysz swój postęp. Konto założysz później, żeby go zachować.
0/12
71047-1
Krasnoludzki barbarzyńca
71047-1 Krasnoludzki barbarzyńca LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-2
Czarnoksiężnik Gith
71047-2 Czarnoksiężnik Gith LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-3
Diabelski czarodziej
71047-3 Diabelski czarodziej LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-4
Smoczy paladyn
71047-4 Smoczy paladyn LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-5
Niziołek druid
71047-5 Niziołek druid LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-6
Strażnik Aarakocra
71047-6 Strażnik Aarakocra LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-7
Łupieżca umysłów
71047-7 Łupieżca umysłów LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-8
Strahd von Zarovich
71047-8 Strahd von Zarovich LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-9
Elfi bard
71047-9 Elfi bard LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-10
Pani Bólu
71047-10 Pani Bólu LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-11
Szass Tam
71047-11 Szass Tam LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024
71047-12
Tasha, Królowa Czarownic
71047-12 Tasha, Królowa Czarownic LEGO Minifigures Dungeons & Dragons 2024

Kody

Kwadratowy kod Data Matrix na spodzie pudełka. W tabeli jest pierwszych siedem cyfr, które pokaże skaner kodów Data Matrix.

№FigurkaEuropa(S)
1Krasnoludzki barbarzyńca65028396506740
2Czarnoksiężnik Gith65028426506743
3Diabelski czarodziej65028366506737
4Smoczy paladyn6502840
5Niziołek druid6502838
6Strażnik Aarakocra65028416506742
7Łupieżca umysłów6502843
8Strahd von Zarovich65028456506746
9Elfi bard65028376506738
10Pani Bólu65028446506745
11Szass Tam6506748
12Tasha, Królowa Czarownic65028466506747

O serii LEGO Minifigures Dungeons & Dragons

LEGO Minifigurki Dungeons & Dragons (71047): komplet 12 figurek, od Łupieżcy umysłów po Tashę, Królową Czarownic, i sprawdzone kody z pudełek z Europy.

LEGO Minifigurki Dungeons & Dragons to zestaw 71047: 12 kolekcjonerskich minifigurek z gry fabularnej, każda w zamkniętym pudełku. Pełny komplet to 12 pudełek, po jednej figurce w każdym. Seria trafiła do sprzedaży 1 września 2024 roku, kilka miesięcy po zestawie LEGO Ideas 21348 Dungeons & Dragons: Red Dragon’s Tale; 20 października 2026 roku strona 71047 na lego.com oznaczała ją jako wycofaną (Retired). W katalogu ColleX jest wszystkie 12. Komplet 12 sztuk według nazw z polskiej strony lego.com: Krasnoludzki barbarzyńca, Czarnoksiężnik Gith, Diabelski czarodziej, Smoczy paladyn, Niziołek druid, Strażnik Aarakocra, Łupieżca umysłów, Strahd von Zarovich, Elfi bard, Pani Bólu, Szass Tam i Tasha, Królowa Czarownic. Pierwszych siedem to bohaterowie z rasą i klasą w nazwie, ostatnich pięć – słynne postacie świata D&D. Łupieżca umysłów (Mind Flayer) ma nową głowę z mackami i przychodzi z Intellect Devourerem, mózgiem na czterech łapach; Smoczy paladyn ma perłowozłotą smoczą głowę i nowy napierśnik z naramiennikami; Strażnik Aarakocra – nową orlą głowę i skrzydła. Pięciu bohaterów ma po dwie głowy, męską i żeńską (The Brothers Brick, Jay’s Brick Blog). Jak sprawdzić, która figurka jest w pudełku? Na spodzie każdego pudełka jest kwadratowy kod Data Matrix, często nazywany kodem QR: skaner go odczytuje, a pierwsze siedem cyfr wskazuje figurkę. Pudełka na rynek brytyjski i unijny pakuje fabryka w Czechach (litera S w wierszu pod kwadratem), a na rynek USA i Kanady – fabryka w Meksyku (litera R), i kody są w nich inne (Jay’s Brick Blog, 27.08.2024; The Brothers Brick). W tabeli „Kody” niżej jest 20 europejskich kodów, co do których Jay’s Brick Blog i Minifigure Scanner są zgodne (sprawdzone 20.10.2026). Trzech kodów z tych samych list celowo nie pokazujemy, bo kupujący znajdowali w takich pudełkach inną figurkę: 6506741 (wg list Smoczy paladyn, w środku Łupieżca umysłów), 6506744 (Łupieżca umysłów, w środku Pani Bólu) i 6502847 (Szass Tam, w środku Niziołek druid).

Powiązane serie

Pytania i odpowiedzi

Pełna lista LEGO Minifigures Dungeons & Dragons: 12
  1. 71047-1 — Krasnoludzki barbarzyńca
  2. 71047-2 — Czarnoksiężnik Gith
  3. 71047-3 — Diabelski czarodziej
  4. 71047-4 — Smoczy paladyn
  5. 71047-5 — Niziołek druid
  6. 71047-6 — Strażnik Aarakocra
  7. 71047-7 — Łupieżca umysłów
  8. 71047-8 — Strahd von Zarovich
  9. 71047-9 — Elfi bard
  10. 71047-10 — Pani Bólu
  11. 71047-11 — Szass Tam
  12. 71047-12 — Tasha, Królowa Czarownic

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site